Вітальне звернення

 

Шановні друзі та колеги!

Ми раді повідомити, що 25-26 жовтня 2018 року в м. Дніпро, пройде II Симпозіум з міжнародною участю «Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів та лікування болю», присвячений 45-річчю створення кафедри анестезіології та інтенсивної терапії «ДЗ «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» і 60-річчю створення анестезіологічної служби в КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова».

В останні роки в області анестезіології та інтенсивної терапії спостерігається значне зростання фундаментальних теоретичних, клінічних та експериментальний даних. Конференції - один з ключових інструментів, що дають доступ до цих інноваційних даних і майданчик для експертного обміну думками та досвідом. Участь в роботі симпозіуму провідних фахівців в області сучасної анестезіології та інтенсивної терапії дадуть можливість обговорити стратегічні підходи до лікування низки критичних станів та патологічних синдромів.

Ядром II Симпозіум з міжнародною участю «Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів та лікування болю» стануть наукові секції за участю провідних світових експертів, майстер класи та контраверсії. Головною метою Симпозіуму є надання нових даних, що дозволяють клініцисту отримати достовірну, актуальну наукову інформацію, таку необхідну в повсякденній допомозі пацієнтам.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами в мальовничому місті Дніпро!

З повагою,

 

shadow-ornament