Вельмишановний колего!

 

З великою радістю та гордістю повідомляємо, що 25 жовтня 2018 року у м. Дніпро відбудеться відкриття регіонального центру Європейської освіти в анестезіології (CEEA).  Ця видатна подія станетеся під час  ІІ Симпозіуму з міжнародною участю «Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів та лікування болю».

Регіональний центр Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у м. Дніпро стане ще одним з більше ніж 60-ти освітніх центрів, що працюють в усьому світі. Завдяки цим центрам реалізується головна мета CEEA - підвищення стандартів анестезіологічної допомоги на максимально високому рівні шляхом постійної медичної освіти (CME) та постійного професійного розвитку (CPD) у тісній співпраці з Європейським Товариством Анестезіологів (ESA) та Всесвітньою Федерацією Товариств Анестезіологів (WFSA).

CEEA була утворена в 1986 році як фундація європейської освіти в галузі анестезіології (FEEA). Вже більше ніж 30 років тисячі наших колег з всього світу беруть участь у курсах CEEA. Щороку понад тисяча фахівців успішно завершують освітній цикл з шести курсів CEEA.

Зараз, оновлений формат курсів CEEA поширюється на всі сфери анестезіології, інтенсивної терапії, невідкладної медицини та лікування болю.

Ви впевнені, що відкриття регіональний центр Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у м. Дніпро стане важливим кроком на шляху до виходу професійної медичної освіти в галузі анестезіологія та інтенсивна терапія на якісно новий, європейський рівень.

Реєстрація на лекційний курс СЕЕА
shadow-ornament