Почесні гості ІІ Симпозіуму з міжнародною участю «Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів та лікування болю»

Prof. Janusz Andres, MD, PhD, FERC

Керівник комітету по освіті Європейського товариства анестезіологів, член Ради Європейського товариства анестезіологів від Польщі. Керівник клініки анестезіології та інтенсивної терапії Ягеллонського університету в Кракові. Директор регіонального центру Європейської школи анестезіології (CEEA) в Кракові, Польща.

Член екзаменаційного ради Європейського диплом анестезіології (EDA). Бере активну участь в роботі комітету анестезіології та реанімації, комітету з патофізіології Польської академії наук, а також комісії з медичної етики Польської академії наук. Він є членом  виконавчого комітету Ради Європейського товариства  анестезіологів та Європейської асоціації кардіо-торакальних анестезіологів, де він багато років представляє Польщу.

shadow-ornament

Prof. Alexander Zlotnik MD, PhD

Професор та керівник відділу анестезіології та терапії критичних станів, Медичний центр Університету Сороки, факультет медичних наук, Університет Бен-Гуріона Негєва, Бер Шева, Ізраїль.

Наукові дослідження в галузі нейропротекції після гострих порушень мозкового кровообігу, включаючи ЧМТ, шок та субарахноїдальний крововилив. Наукові публікації пов'язані з різними областями клінічної анестезіології, включаючи акушерську, педіатричну анестезію та терапію критичних станів. Александр Злонтнік є головою підкомітету з нейроанестезії в Європейському суспільстві анестезіологів.

shadow-ornament

Prof. Eugeniy Chumachenko , MD, PhD

Професор кафедри анестезіології та хірургічної реаніматології в госпітальному університетському центрі «Tenon» Париж, Франція.

Аташе університетських клінік м. Парижа, співзасновник освітньої програми і комітету по боротьбі з болем «CLUD» в Центральному регіоні Франції, Париж.

shadow-ornament

Prof. Konstantin M. Lebedinskii D. Sc. Med., Professor and Chairman

Президент Федерації анестезіологів Росії. Професор та зав. кафедрою анестезіології та реаніматології ім. В.А. Ваневського у Північно-західному медичному Університеті ім. І.І. Мечникова Санкт-Петербург, Росія. Член Ради Європейського товариства анестезіологів від Росії. Член комітету по освіті WFSA, директор CEEA центру у Санкт-Петербурзі.

.

shadow-ornament

Andrey Varvinskiy, MD, DA, DEAA, FRCA

Анестезіолог-консультант в госпіталі Торбай, Торки, Девон, Великобританія. Керівник екзаменаційного комітету Європейського товариства анестезіологів (ЕSА), член екзаменаційного комітету в Королівському коледжі анестезіологів.

Є одним із засновників курсу по важким дихальним шляхам в госпіталі Тобей і SWEAT (South West Emergency Airway Training), а також викладає на численних майстер-касах по дихальних шляхах в Королівському коледжі анестезіологів і AAGBI (Асоціація анестезіологів Великобританії і Ірландія).

shadow-ornament

Michael Dudilet, MD

Доцент. Голова служби терапії гострих болю, Відділ анестезіології та терапії критичних станів, Медичний центр Університету Сороки, Факультет медичних наук, Університет Бен-Гуріона в Негєві, Бер Шева, Ізраїль.

Науковий інтерес та дослідження в галузі нейропротекції та терапії гострого болю.

shadow-ornament

Ludmyla Kachko, MD

Дипломований фахівець в анестезіології. Дипломований фахівець в медицині лікування болю. Завідуюча підрозділом лікування болю у дітей. Відповідальний анестезіолог групи трансплантації печінки у дітей. Старший дитячий анестезіолог відділення дитячої анестезії у дитячому медичному центрі Шнайдер. Лектор медичного факультету в Університеті Тель Авіва, Ізраїль.

Сфера наукових інтересов - менеджмент болю у дітей, регіональна анестезія у дітей, анестезія при рідкісних і вроджених захворюваннях, анестезія при трансплантації печінки у дітей.

shadow-ornament